Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

GROHE- ESSENCE bateria natryskowa Kolor warm sunset 24057DA1 +WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 267,00 zł

Promocyjna cena 695,00 zł

GROHE- ESSENCE bateria natryskowa Kolor warm sunset  24057DA1 +WYKONANIE TYLKO POD ZAMÓWIENIE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Jednouchwytowa bateria prysznicowa
do montażu gotowego z uniwersalnym elementem podtynkowym 35600000
głowica ceramiczna 46 mm
wykończenie chromowane
rozeta ścienna (z uszczelnieniem, zakryte mocowania)
metalowa rozeta ścienna, regulacja 6°
metalowa dźwignia
wydajność przepływu:
wyjście: B lub C = 30 l/min
element montażowy zamawiany osobno

Szczegóły

Jednouchwytowa bateria prysznicowa do montażu gotowego z uniwersalnym elementem podtynkowym 35600000 głowica ceramiczna 46 mm wykończenie chromowane rozeta ścienna (z uszczelnieniem, zakryte mocowania) metalowa rozeta ścienna, regulacja 6° metalowa dźwignia wydajność przepływu: wyjście: B lub C = 30 l/min element montażowy zamawiany osobno

Informacje dodatkowe

Kolor warm sunset
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.