Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

GROHE-Concetto Bateria wannowa ścienna chrom 32211001 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 756,00 zł

Promocyjna cena 446,00 zł

GROHE-Concetto Bateria wannowa ścienna chrom 32211001 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Jednouchwytowa bateria wannowa
montaż ścienny
metalowa dźwignia
głowica ceramiczna 46 mm
powłoka chromowa
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
automatyczny przełącznik: wanna/prysznic
perlator
zintegrowany zawór zwrotny w wyjściu prysznica 1/2"
przyłącza S
zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym
opcjonalnie ogranicznik temperatury
(46 308 000)
min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Szczegóły

Jednouchwytowa bateria wannowa montaż ścienny metalowa dźwignia głowica ceramiczna 46 mm powłoka chromowa regulowany ogranicznik strumienia przepływu automatyczny przełącznik: wanna/prysznic perlator zintegrowany zawór zwrotny w wyjściu prysznica 1/2" przyłącza S zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym opcjonalnie ogranicznik temperatury (46 308 000) min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Informacje dodatkowe

Kolor chrom
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.