Czas dostawy:
-
w magazynie

GROHE-Bau Ceramika Deska sedesowa biała 39492000

157,08 zł
  • Pokrywa Szybki Montaż - Bez Narzędzi: Montaż i demontaż są niezwykle łatwe i nie wymagają użycia narzędzi. Dzięki temu można szybko i wygodnie utrzymywać deskę w nieskazitelnej czystości.

  • Materiał: Duroplast: Deska wykonana jest z trwałego i wytrzymałego materiału o nazwie Duroplast, co zapewnia długotrwałą jakość i odporność na uszkodzenia.

  • Zawiasy ze Stali Nierdzewnej: Zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na korozję i zapewniają stabilne zamknięcie deski sedesowej.

  • Łatwe Mocowanie Od Góry: Deska sedesowa jest zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Mocowanie od góry ułatwia jej montaż i demontaż.

Ten produkt to doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i elegancji. Dzięki niemu Twoja łazienka będzie wyglądać świetnie i pozostanie łatwa w utrzymaniu.

.Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne.

Podane opisy dotyczące poszczególnych produktów są informacją handlową . Szczegółowe informacje techniczne można uzyskać na stronach producentów lub poprzez wysłanie na email wskazany w adresie do obsługi technicznej.

Więcej informacji
Kolorbiały
ProducentGrohe
Kraj pochodzeniaNiemcy
Dostępnośćw magazynie
To Top