Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.

GROHE- Bau ceramic deska myjąca biała 39648SH0 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 927,00 zł

Promocyjna cena 795,00 zł

GROHE- Bau ceramic deska myjąca biała 39648SH0 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

deska sedesowa z pokrywą
2 ramiona natryskowe (osobne ramię do higieny intymnej dla kobiet)
odświeżanie dysz świeżą wodą przed i po użyciu
manualne sterowanie,
nie wymaga prądu
regulacja intensywności natrysku
wolnoopadająca deska sedesowa
elastyczne przyłącze wody 3/8"
w zestawie:
płyta mocująca
filtr
ciśnienie 0.1 - 1 MPa (1 - 10 bar)

Szczegóły

deska sedesowa z pokrywą 2 ramiona natryskowe (osobne ramię do higieny intymnej dla kobiet) odświeżanie dysz świeżą wodą przed i po użyciu manualne sterowanie, nie wymaga prądu regulacja intensywności natrysku wolnoopadająca deska sedesowa elastyczne przyłącze wody 3/8" w zestawie: płyta mocująca filtr ciśnienie 0.1 - 1 MPa (1 - 10 bar)

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.