Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.

GROHE-ALLURE Bateria bidetowa chrom 32147000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 878,00 zł

Promocyjna cena 1 055,00 zł

GROHE-ALLURE  Bateria bidetowa chrom 32147000 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Jednouchwytowa bateria bidetowa,
Rozmiar M
montaż jednootworowy
głowica ceramiczna 28 mm
powłoka chromowa
system szybkiego montażu
perlator z przegubem kulowym
zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4"
giętkie węże przyłączeniowe

Szczegóły

Jednouchwytowa bateria bidetowa, Rozmiar M montaż jednootworowy głowica ceramiczna 28 mm powłoka chromowa system szybkiego montażu perlator z przegubem kulowym zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" giętkie węże przyłączeniowe

Informacje dodatkowe

Kolor chrom
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Grohe
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.