Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa średnica 53cm biała 0408530000

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 3 046,00 zł

Promocyjna cena 1 850,00 zł

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa średnica 53cm biała 0408530000

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Duravit linia Starck I - umywalka ciała stawiana, z przelewem, bez półki na baterię. Chromowana zaślepka przelewu i mocowanie w komplecie. biała
Brak otworu na baterię.

Szczegóły

Duravit linia Starck I - umywalka ciała stawiana, z przelewem, bez półki na baterię. Chromowana zaślepka przelewu i mocowanie w komplecie. biała Brak otworu na baterię.

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Duravit
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.