Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową w dniach od 12.07.2020- 19.07.2020, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie.

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa średnica 46cm biała 0445460000 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 1 985,00 zł

Promocyjna cena 998,00 zł

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa średnica 46cm biała 0445460000 +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Duravit linia Starck I - umywalka biała stawiana, brz przelewu, bez półki na baterię. Mocowanie w komplecie
Brak otworu na baterię.

Szczegóły

Duravit linia Starck I - umywalka biała stawiana, brz przelewu, bez półki na baterię. Mocowanie w komplecie Brak otworu na baterię.

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Duravit
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.