Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa średnica 33cm biała 0408330000

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 2 007,00 zł

Promocyjna cena 1 330,00 zł

DURAVIT Starck 1 Umywalka nablatowa  średnica 33cm biała  0408330000

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Duravit linia Starck I - umywalka biała stawiana, z przelewem, bez półki na baterię. Chromowana zaślepka przelewu i mocowanie w komplecie.
Brak otworu na baterię.

Szczegóły

Duravit linia Starck I - umywalka biała stawiana, z przelewem, bez półki na baterię. Chromowana zaślepka przelewu i mocowanie w komplecie. Brak otworu na baterię.

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP Nie
Producent Duravit
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.