Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 10.08.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

DURAVIT SensoWash Slim Zestaw wc wiszące kolor biały 631000002004300 +Oferta do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 8 000,00 zł

Promocyjna cena 5 135,00 zł

DURAVIT SensoWash Slim Zestaw wc wiszące kolor biały 631000002004300 +Oferta do wyczerpania zapasów

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

SensoWash Slim Zestaw SensoWash Slim / ME by Starck WC wiszące

Durafix do mocowania ukrytego jest dołączony do wysyłki, Gdy nie jest stosowany stelaż podtynkowy zalecane jest mocowanie # 006500, W zależności od użytego stelaża podtynkowego należy wybrać odpowiedni zestaw do wstępnego montażu lub zestaw przyłączeniowy.

zestaw zawiera :

- SensoWash Slim deska sedesowa z funkcją mycia do ME by Starck, Starck 2, Starck 3 i Darling New
- ME by Starck Miska toaletowa wisząca Duravit Rimless do SensoWash

Szczegóły

SensoWash Slim Zestaw SensoWash Slim / ME by Starck WC wiszące Durafix do mocowania ukrytego jest dołączony do wysyłki, Gdy nie jest stosowany stelaż podtynkowy zalecane jest mocowanie # 006500, W zależności od użytego stelaża podtynkowego należy wybrać odpowiedni zestaw do wstępnego montażu lub zestaw przyłączeniowy. zestaw zawiera : - SensoWash Slim deska sedesowa z funkcją mycia do ME by Starck, Starck 2, Starck 3 i Darling New - ME by Starck Miska toaletowa wisząca Duravit Rimless do SensoWash

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary 370 x 570 mm
Klasza szczelności IP Nie
Producent Duravit
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.