Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

DURAVIT SensoWash Starck deska sedesowa z funkcją mycia do Starck 2, Starck 3 i Darling New biała 610001002004300 +

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 7 678,00 zł

Promocyjna cena 5 400,00 zł

DURAVIT SensoWash Starck  deska sedesowa z funkcją mycia do Starck 2, Starck 3 i Darling New biała 610001002004300  +

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

Urządzenie do ochrony według EN 1717 zintegrowane, z ukrytym przyłączem, pilot w komplecie, elektroniczna obsługa pokrywy i siedziska, indywidualna regulacja temperatury wody i siedziska jak również pozycji dyszy i siły strumienia, samoczyszczące ramię dyszy, mycie tylne, damskie (lady) i komfort, 2 indywidualnie programowane profile użytkownika, oświetlenie nocne, Szybkie wypięcie: prosty demontaż deski, przycisk włącz/wyłącz, 220-240V 50/60Hz
Informacje dodatkowe
zainstalować zmiękczacz wody dla twardości wody ≥ 2.4 mmol/l (≥ 14° dH or 24° fH).

Szczegóły

Urządzenie do ochrony według EN 1717 zintegrowane, z ukrytym przyłączem, pilot w komplecie, elektroniczna obsługa pokrywy i siedziska, indywidualna regulacja temperatury wody i siedziska jak również pozycji dyszy i siły strumienia, samoczyszczące ramię dyszy, mycie tylne, damskie (lady) i komfort, 2 indywidualnie programowane profile użytkownika, oświetlenie nocne, Szybkie wypięcie: prosty demontaż deski, przycisk włącz/wyłącz, 220-240V 50/60Hz Informacje dodatkowe zainstalować zmiękczacz wody dla twardości wody ≥ 2.4 mmol/l (≥ 14° dH or 24° fH).

Informacje dodatkowe

Kolor biały
Wymiary Nie
Klasza szczelności IP N/D
Producent Duravit
klasa energetyczna N/DDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.