Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19) informujemy, że w okresie od dnia 01.04.2020 r. do odwołania wszystkie odbiory osobiste są wstrzymane. Wysyłka tylko poprzez kuriera.

VILLEROY&BOCH Collaro Umywalka meblowa podwójna z powłoką CeramicPlus 4A34D4R1 -

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 4 169,00 zł

Promocyjna cena 2 850,00 zł

VILLEROY&BOCH Collaro Umywalka meblowa podwójna z powłoką CeramicPlus 4A34D4R1 -

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

montaż ścienny, pasujący program meblowy: Collaro
1300 x 470 mm
z przelewem


cena nie zawiera osprzętu dodatkowego ( do zamówienia osobno )

Szczegóły

montaż ścienny, pasujący program meblowy: Collaro 1300 x 470 mm z przelewem cena nie zawiera osprzętu dodatkowego ( do zamówienia osobno )

Informacje dodatkowe

Kolor z powłoką CeramicPlus
Wymiary 1300 x 470 mm
Klasza szczelności IP Nie
Producent Villeroy&Boch
klasa energetyczna NieDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.