Zmiany zasad wystawiania faktur Jeżeli podczas składania zamówienia nie zostaną podane dane firmowe do faktury (w tym numer NIP-u) , to od 1 stycznia 2020 r. sprzedawca nie wystawi faktury na dane firmowe. Jeśli za ten zakup chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe, wypełnij rubrykę z danymi do firmy i podaj koniecznie NIP.

HATRIA Daytime Półpostument biały Y0YM

Dostępność: W magazynie

Stała cena: 676,00 zł

Promocyjna cena 340,00 zł

HATRIA Daytime Półpostument biały Y0YM

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

LUB
Termin realizacji zamówienia przy braku dostępności na naszej stronie jest taki jak podaje regulamin sklepu internetowego

Krótki opis

W kolekcji Daytime wykorzystano geometryczne kształty, które w połączeniu ze światłem i wodą tworzą ciekawe wrażenie. Efekt jest zarówno skuteczny jak i oryginalny we wszystkich rozmiarach i typach umywalek.Półpostument do umywalek z serii Daytime.Cena nie zawiera umywalki i baterii.

Szczegóły

W kolekcji Daytime wykorzystano geometryczne kształty, które w połączeniu ze światłem i wodą tworzą ciekawe wrażenie. Efekt jest zarówno skuteczny jak i oryginalny we wszystkich rozmiarach i typach umywalek.

Półpostument do umywalek z serii Daytime.

Cena nie zawiera umywalki i baterii.

Informacje dodatkowe

Wymiary Nie
Producent HatriaDokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na naszej stronie internetowej są aktualne i kompletne. Nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność informacji i ich przydatność do określonych celów.