Po zakończeniu prac remontowych w łazience czas na wybór armatury. Należy również zwrócić uwagę na akcesoria łazienkowe. Tak naprawdę one dodają samego uroku temu pomieszczeniu.

W zależności od stylu wybieramy preferowany kształt, wzór oraz kolor. Trzeba pamiętać, że musi się to wszystko dobrze ze sobą komponować, dlatego lepiej postawić na produkty o podobnym charakterze. Eklektyzm jest teraz modny, ale jeśli nie mamy zmysłu projektanta, może się to po prostu źle skończyć.

Postaw na znane firmy, które gwarantują nie tylko doskonały design, ale również najlepszą jakość. Proponują one różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania, ułatwiające życie. Niemiecka firma wypuściła linie Selection Cube Grohe. To nowoczesny design, proste kształty.

Wybierz półkę na ręczniki, podajnik do mydła, kubek na szczotki, uchwyt na papier oraz pojemnik na szczotkę WC. Małe, dodatkowe lusterko, to zawsze dobre rozwiązanie. W żadnej łazience nie powinno zabraknąć również chociażby małego kosza na odpady.

Gdy nie masz wystarczająco powierzchni do przechowywania wybierz półki metalowe, szklane lub z tworzywa, na mydło, ręczniki, biżuterię czy gąbkę. Ciekawe propozycje oferuje firma Keuco.

Decydują się na prysznic zastanów się nad rożnego rodzaju drążkami, ławeczkami albo poręcza. Nie zapomnij jednak o systemie metalowych koszyków, które doskonale uporządkują Nam płyny i szampony. Emco stworzyło chromowaną kolekcję akcesoriów do łazienki.

Warto przyjrzeć się proponowanym ofertą danych producentów, aby dopełnić wygląd naszej łazienki. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego są istotne. Podrasują każdą łazienkę, nadając wyjątkowego stylu.