Marzysz o relaksacyjnej kąpieli, ale nie masz miejsca na wannę? Już teraz, to nie musi być tylko twoje pragnienie. Niemiecka firma Grohe wprowadziła innowacyjność dotyczącą pryszniców oraz przyjemności z brania kąpieli.

System SMART CONTROL GROHE pozwala w pełni dostosować różne parametry tak, aby kąpiel stała się czystą przyjemnością. Nowoczesny design, proste regularne linie łączą w sobie nowoczesne rozwiązania oraz prostotę obsługi. Nawet dzieci bez problemu sobie z tym poradzą.

Możemy regulować strumień wody od siarczystego deszczu, lekkiej mżawki, delikatnej mgiełki po relaksacyjny masaż. Jednym pokrętłem ustawimy temperaturę w zależności od upodobań. Nie obawiaj się, czy za moment znów nie poleci zimna woda? Natężenie wody ustawiamy według własnych preferencji – od pełnego do ekologicznego.

Duża deszczownica Rainshower 360, pozwala na natrysk całego ciała. Pozwala to czerpać maksymalne doznania z brania kąpieli, np. podczas masażu. Mamy możliwość wybrania 3 trybów strumienia wody jednocześnie. Dzięki wbudowanej pamięci, możemy zapisać dane preferencje brania kąpieli a prysznic przy kolejnym myciu powróci to tamtych ustawień.


Nowoczesny system, dostosowany jest do różnego rodzaju aranżacji prysznica. Mamy możliwość zamontowania dużej deszczownicy, systemu natynkowego bądź podtynkowego. Kompatybilna jest z drążkiem prysznicowym oraz różnymi słuchawkami prysznicowymi.

Istotny jest jednak fakt, że system SMART CONTROL, możemy zamontować również mając wannę.

Przy zakupie nowej armatury, warto zastanowić się nad nowymi rozwiązaniami, które oferują Nam producenci. Mają ułatwić Nam życie, zwiększyć Nasz komfort. Szczególnie, gdy łączą wygodę z posiadania prysznica oraz relaks z wanny. W końcu nieczęsto robi się remont, aby za jakiś czas ponownie wszystko wymieniać.