Rozwój technologii sprawił, że wkroczyliśmy w erę smartfonów i przeróżnych aplikacji, na wielu płaszczyznach. Zaczynamy dbać nie tylko o komfort naszego życia, ale również o środowisko. Tyczy się to również higieny. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, firma Grohe stworzyła toalety myjące.

Linia Sensia Arena to innowacyjny wymiar łączący czystość i higienę. Specjalnie zaprojektowana muszla bez kołnierza, uniemożliwia gromadzenie się bakterii w niewidocznych miejscach. Trzy ujścia wody oraz potężny wir, dają gwarancje dotarcia w każdy zakamarek. Zapewnia to również opływowy kształt.

Dobrane zostały specjalne technologie jak Aquaceramic zapobiegająca zanieczyszczeniom oraz Hyberclean, uniemożliwiająca gromadzeniu się bakterii.

Toaleta wyposażona została w dwie dysze natryskowe (z uwzględnieniem miejsc intymnych kobiet). Mamy możliwość regulacji nie tylko długości ramienia i ciśnienia, ale również temperatury. Dodatkowo, możemy wybrać spośród kilku rodzajów natrysków np. z funkcją masażu. Następnie następuje delikatne osuszanie.

Po każdym skorzystaniu z toalety następuje automatyczne spłukiwanie, dysze są automatycznie czyszczone, zachowując zasady higieny przy każdym kolejnym użytkowaniu. Toaleta absorbuje również niechciane zapachy.

Toalety SENSIA ARENA wyposażone zostały w delikatne podświetlenia. Dodatkowo mamy możliwość sterowania funkcjami toalety za pomocą pilota, aplikacji na smartfonie. Umożliwi to dostosowanie preferencji do danego użytkownika i zapamiętanie ich.

Dzięki HYGIENECLEAN mamy gwarancję czystości. Możemy zapomnieć o podrażniającym skórę papierze. Jest to idealne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w domu są małe dzieci, które uczą się korzystania z toalety. Firma Grohe pomyślała o wszystkich członkach rodziny i ich potrzebach.