Informujemy, że w związku z przerwą techniczną 27.10.2018- 3.11.2018, firma Studio Wnętrz będzie zamknięta. Kontakt telefoniczny i e-mailowy może być w tym czasie utrudniony. Odpowiedzi na Państwa wiadomości udzielimy po przerwie technicznej.

BATERIE ŁAZIENKOWE I KUCHENNE

 Baterie łazienkowe i kuchenne : szeroka oferta na baterie łazienkowe (umywalkowe, bidetowe, wannowe, prysznicowe) oraz kuchenne. Zapraszamy.Zobacz koniecznie naszą ofertę w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.Armatura łazienkowa liczacych sie na świecie marek takich jak : Hansgrohe , Grohe , Kludi , Dornbracht , Steinberg , Tres , Roca i wiele, wiele innych.

Baterie łazienkowe i kuchenne - Steinberg

Trzy słowa w najprostszy sposób pozwalają scharakteryzować niemiecką firmę Steinberg: jakość, funkcjonalność, estetyka. W tych trzech sformułowaniach kryje się ogromna bateria akcesoriów łazienkowych znajdujących zastosowanie w łazienkach w całej Europie. Nie bez przyczyny na pierwszym miejscu triady, charakteryzującej tego producenta, znajduje się jakość: wszystkie baterie z logo Steinberg przechodzą wyśrubowane testy, dzięki którym dają pewność bezawaryjnego i długoletniego użytkowania.

Produktów od 1 do 9 z 297

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 297

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący