Wszystkie pytania odnośnie terminów realizacji sprawdzamy poprzez email. Bardzo proszę o przesyłanie zapytań pod adres e-mail : studiownetrz.szydlowski@gmail.com , w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

BATERIE ŁAZIENKOWE I KUCHENNE

 Baterie łazienkowe i kuchenne : szeroka oferta na baterie łazienkowe (umywalkowe, bidetowe, wannowe, prysznicowe) oraz kuchenne. Zapraszamy.Zobacz koniecznie naszą ofertę w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.Armatura łazienkowa liczacych sie na świecie marek takich jak : HANSGROHE, GROHE , KLUDI , DORNBRACHT ,HANSA , LAUFEN , IDEAL STANDARD oraz VILLEROY BOCH i wiele, wiele innych.

Baterie łazienkowe i kuchenne - Dornbracht

Dornbracht to niemiecka firma z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Proponowane przez nas baterie tego producenta wykonane są z uwzględnieniem filozofii, którą firma kieruje się od początku swojego istnienia: zachowaniem czystej niczym woda funkcjonalności. Dzięki temu każda bateria doskonale spełnia swoją funkcję zachowując jednocześnie wysokiej klasy estetykę, która pozwala wpasować się w charakter wnętrza. Dornbracht to po prostu przykład najlepszych niemieckich tradycji przemysłowych łączący jakość projektu z precyzyjnym wykonaniem.

Produktów od 1 do 9 z 484

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 484

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący